Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | HLC421A |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 100 x 80 x 20 mm |
| Εγγύηση: | Πιστοποιητικό γνησιότητας της επίσημης αντιπροσωπείας |
| Επιπλέον: | Διατίθεται δωρεάν η πολυτελής συσκευασία δώρου |
| Υλικό: | Δέρμα |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | HLC421A |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 100 x 80 x 20 mm |
| Εγγύηση: | Πιστοποιητικό γνησιότητας της επίσημης αντιπροσωπείας |
| Επιπλέον: | Διατίθεται δωρεάν η πολυτελής συσκευασία δώρου |
| Υλικό: | Δέρμα |
Τιμή Προσφοράς 283,00 €
Τιμή Καταλόγου: 344,00 €
Τιμή Προσφοράς 373,00 €
Τιμή Καταλόγου: 609,00 €
Τιμή Προσφοράς 240,00 €
Τιμή Καταλόγου: 302,00 €
Τιμή Προσφοράς 523,00 €
Τιμή Καταλόγου: 661,00 €
Τιμή Προσφοράς 39,00 €
Τιμή Καταλόγου: 49,00 €
Τιμή Προσφοράς 219,00 €
Τιμή Καταλόγου: 274,00 €