Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D018342 |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Μέταλλο: | Χρυσός 9 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 3.5 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 37,3 x 19,8 x 3,4 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Λευκόχρυσος 9K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D018342 |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Μέταλλο: | Χρυσός 9 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 3.5 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 37,3 x 19,8 x 3,4 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Λευκόχρυσος 9K |
Τιμή Προσφοράς 313,00 €
Τιμή Καταλόγου: 395,00 €
Τιμή Προσφοράς 59,00 €
Τιμή Καταλόγου: 74,00 €
Τιμή Προσφοράς 191,00 €
Τιμή Καταλόγου: 240,00 €
Τιμή Προσφοράς 271,00 €
Τιμή Καταλόγου: 354,00 €
Τιμή Προσφοράς 100,00 €
Τιμή Καταλόγου: 126,00 €