Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D036827 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Διαστάσεις μαργαριταριού: 10 mm |
| Μέταλλο: | Ασήμι 925 |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρια |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρια: FWP, White, Button shaped,10mm |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D036827 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Διαστάσεις μαργαριταριού: 10 mm |
| Μέταλλο: | Ασήμι 925 |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρια |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρια: FWP, White, Button shaped,10mm |
Τιμή Προσφοράς 35,00 €
Τιμή Καταλόγου: 43,00 €
Τιμή Προσφοράς 282,00 €
Τιμή Καταλόγου: 360,00 €
Τιμή Προσφοράς 314,00 €
Τιμή Καταλόγου: 400,00 €
Τιμή Προσφοράς 147,00 €
Τιμή Καταλόγου: 183,00 €
Τιμή Προσφοράς 383,00 €
Τιμή Καταλόγου: 481,00 €