Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D015933 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 2.4 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος αλυσίδας: 40 cm, Διαστάσεις κρεμαστού: 9,4 x33,5 x 0,7 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Χρυσός 14K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D015933 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 2.4 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος αλυσίδας: 40 cm, Διαστάσεις κρεμαστού: 9,4 x33,5 x 0,7 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Χρυσός 14K |
Τιμή Προσφοράς 173,00 €
Τιμή Καταλόγου: 217,00 €
Τιμή Προσφοράς 211,00 €
Τιμή Καταλόγου: 258,00 €
Τιμή Προσφοράς 322,00 €
Τιμή Καταλόγου: 403,00 €
Τιμή Προσφοράς 96,00 €
Τιμή Καταλόγου: 117,00 €
Τιμή Προσφοράς 619,00 €
Τιμή Καταλόγου: 774,00 €
Τιμή Προσφοράς 210,00 €
Τιμή Καταλόγου: 265,00 €