Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D035109 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 1.3 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος αλυσίδας: 18 cm, Διάσταση μαργαριταριού: 4.0 - 4.5 mm |
| Μέταλλο: | Ροζ gold Κ14 |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρι 4.0 - 4.5 mm |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρι: 4.0 - 4.5 mm (pota F.W.P) |
Γράψτε τη δική σας αξιολόγηση
Πρόσφατες Εμφανίσεις Προϊόντων
New
Πωλήσεις Γυναικείο κολιέ από λευκόχρυσο 14Κ με λουλούδι και ζιργκόν D042973
Τιμή Προσφοράς 316,00 €
Τιμή Καταλόγου: 396,00 €


