Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D032234 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 2.4 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος Καδένας: 40cm |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14K |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρι 3.50 mm |
Γράψτε τη δική σας αξιολόγηση
Πρόσφατες Εμφανίσεις Προϊόντων
New
Πωλήσεις Χρυσό κολιέ Κ14 με κρεμαστό λουστρέ σταυρουδάκι D027883
Τιμή Προσφοράς 265,00 €
Τιμή Καταλόγου: 339,00 €


