Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D021441 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Διαστάσεις: | 40 cm |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14Κ |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρι 7,5 - 8,0 mm |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D021441 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Διαστάσεις: | 40 cm |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14Κ |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρι 7,5 - 8,0 mm |
Τιμή Προσφοράς 534,00 €
Τιμή Καταλόγου: 693,00 €
Τιμή Προσφοράς 290,00 €
Τιμή Καταλόγου: 363,00 €
Τιμή Προσφοράς 231,00 €
Τιμή Καταλόγου: 287,00 €
Τιμή Προσφοράς 322,00 €
Τιμή Καταλόγου: 392,00 €
Τιμή Προσφοράς 1.248,00 €
Τιμή Καταλόγου: 1.750,00 €
Τιμή Προσφοράς 149,00 €
Τιμή Καταλόγου: 187,00 €