Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D011300 |
|---|---|
| Φύλο: | Παιδικό Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 0.4 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 12,4 x 9,2 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Χρυσό 14K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D011300 |
|---|---|
| Φύλο: | Παιδικό Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 0.4 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 12,4 x 9,2 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Χρυσό 14K |
Τιμή Προσφοράς 633,00 €
Τιμή Καταλόγου: 796,00 €
Τιμή Προσφοράς 448,00 €
Τιμή Καταλόγου: 561,00 €
Τιμή Προσφοράς 395,00 €
Τιμή Καταλόγου: 481,00 €
Τιμή Προσφοράς 462,00 €
Τιμή Καταλόγου: 681,00 €
Τιμή Προσφοράς 93,00 €
Τιμή Καταλόγου: 116,00 €
Τιμή Προσφοράς 273,00 €
Τιμή Καταλόγου: 341,00 €