Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | DASB451A |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος βραχιολιού: 15,0 cm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Συνθετικές-Φίλντεσι |
| Υλικό: | Επίχρυσο ασήμι 925 |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | DASB451A |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος βραχιολιού: 15,0 cm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Συνθετικές-Φίλντεσι |
| Υλικό: | Επίχρυσο ασήμι 925 |
Τιμή Προσφοράς 529,00 €
Τιμή Καταλόγου: 661,00 €
Τιμή Προσφοράς 210,00 €
Τιμή Καταλόγου: 264,00 €
Τιμή Προσφοράς 728,00 €
Τιμή Καταλόγου: 910,00 €
Τιμή Προσφοράς 301,00 €
Τιμή Καταλόγου: 377,00 €
Τιμή Προσφοράς 124,00 €
Τιμή Καταλόγου: 197,00 €