Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D015798 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 5.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 36,2 x 19,5 x 3,8 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν |
| Υλικό: | Λευκόχρυσος 14K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D015798 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 5.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 36,2 x 19,5 x 3,8 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν |
| Υλικό: | Λευκόχρυσος 14K |
Τιμή Προσφοράς 237,00 €
Τιμή Καταλόγου: 300,00 €
Τιμή Προσφοράς 43,00 €
Τιμή Καταλόγου: 55,00 €
Τιμή Προσφοράς 443,00 €
Τιμή Καταλόγου: 618,00 €
Τιμή Προσφοράς 609,00 €
Τιμή Καταλόγου: 764,00 €
Τιμή Προσφοράς 390,00 €
Τιμή Καταλόγου: 482,00 €
Τιμή Προσφοράς 60,00 €
Τιμή Καταλόγου: 76,00 €