Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D030168 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 0 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος κολιέ: 45 cm |
| Μέταλλο: | Λευκόχρυσος 14Κ |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Αιματίτης, Μαργαριτάρι: 7mm (FW BIWA) |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρι 7mm (FW BIWA) |
Γράψτε τη δική σας αξιολόγηση
Πρόσφατες Εμφανίσεις Προϊόντων
New
Πωλήσεις Χρυσά σκουλαρίκια 9Κ με ορθογώνια κόκκινη πέτρα D045012
Τιμή Προσφοράς 191,00 €
Τιμή Καταλόγου: 240,00 €


