Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D032042 |
|---|---|
| Μέταλλο: | Χρυσός 9 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 1.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 27.50 x 16.0 x 0.60 mm |
| Μέταλλο: | Χρυσός 9K |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Σμάλτο |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D032042 |
|---|---|
| Μέταλλο: | Χρυσός 9 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 1.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 27.50 x 16.0 x 0.60 mm |
| Μέταλλο: | Χρυσός 9K |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Σμάλτο |
Τιμή Προσφοράς 550,00 €
Τιμή Καταλόγου: 689,00 €
Τιμή Προσφοράς 64,00 €
Τιμή Καταλόγου: 82,00 €
Τιμή Προσφοράς 540,00 €
Τιμή Καταλόγου: 679,00 €
Τιμή Προσφοράς 513,00 €
Τιμή Καταλόγου: 643,00 €
Τιμή Προσφοράς 177,00 €
Τιμή Καταλόγου: 213,00 €
Τιμή Προσφοράς 566,00 €
Τιμή Καταλόγου: 709,00 €