Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D024681 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 1.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 8,2 x 2,7 x 3,0 mm |
| Μέταλλο: | Λευκόχρυσος 14Κ |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν- Μαργαριτάρι (5,5 mm) |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D024681 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Βάρος: | 1.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 8,2 x 2,7 x 3,0 mm |
| Μέταλλο: | Λευκόχρυσος 14Κ |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν- Μαργαριτάρι (5,5 mm) |
Τιμή Προσφοράς 189,00 €
Τιμή Καταλόγου: 221,00 €
Τιμή Προσφοράς 168,00 €
Τιμή Καταλόγου: 210,00 €
Τιμή Προσφοράς 246,00 €
Τιμή Καταλόγου: 310,00 €
Τιμή Προσφοράς 1.540,00 €
Τιμή Καταλόγου: 1.925,00 €
Τιμή Προσφοράς 477,00 €
Τιμή Καταλόγου: 600,00 €