Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D031252 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 16.2 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος κολιέ: 42 cm |
| Μέταλλο: | Ροζ επιχρυσωμένο ασήμι 925 |
| Πέτρες: | Μαργαριτάρι F.W.BIWA 6.0 - 6.5 mm |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρι F.W.BIWA 6.0 - 6.5 mm |


