Λεπτομέρειες
Ροζ επίχρυσο βραχιόλι 925 με μαργαριτάρια και αιματίτη 029927
Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D029927 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Ασήμι |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 36.8 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Αιματίτης: 12 mm, Μαργαριτάρι: 12 mm |
| Μέταλλο: | Ροζ επιχρυσωμένο ασήμι 925 |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Αιματίτης ( 12.0 mm), Μαργαριτάρι: (12.00 mm) |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρι: SHELL PEARL 12 mm |


