Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D015496 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 1.3 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 6,7 x 1,0 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν |
| Υλικό: | Ροζ Gold 14K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D015496 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 1.3 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | 6,7 x 1,0 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Ζιργκόν |
| Υλικό: | Ροζ Gold 14K |
Τιμή Προσφοράς 41,00 €
Τιμή Καταλόγου: 50,00 €
Τιμή Προσφοράς 69,00 €
Τιμή Καταλόγου: 85,00 €
Τιμή Προσφοράς 354,00 €
Τιμή Καταλόγου: 443,00 €
Τιμή Προσφοράς 354,00 €
Τιμή Καταλόγου: 448,00 €
Τιμή Προσφοράς 377,00 €
Τιμή Καταλόγου: 475,00 €