Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D012904 |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 3.6 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ-Ανάγλυφο |
| Διαστάσεις: | 31,5 x 16,8 x 2,3 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Ροζ χρυσός-Λευκόχρυσος 14K |
ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ800 110 24 24 ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2310 536 690| Κωδικός: | D012904 |
|---|---|
| Φύλο: | Ανδρικό |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Ροζ |
| Βάρος: | 3.6 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ-Ανάγλυφο |
| Διαστάσεις: | 31,5 x 16,8 x 2,3 mm |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Υλικό: | Ροζ χρυσός-Λευκόχρυσος 14K |
Τιμή Προσφοράς 2.879,00 €
Τιμή Καταλόγου: 4.045,00 €
Τιμή Προσφοράς 159,00 €
Τιμή Καταλόγου: 198,00 €
Τιμή Προσφοράς 239,00 €
Τιμή Καταλόγου: 300,00 €
Τιμή Προσφοράς 284,00 €
Τιμή Καταλόγου: 360,00 €
Τιμή Προσφοράς 42,00 €
Τιμή Καταλόγου: 64,00 €