Χαρακτηριστικά
| Κωδικός: | D030236 |
|---|---|
| Φύλο: | Γυναικείο |
| Μέταλλο: | Χρυσός 14 Καράτια |
| Χρώμα: | Χρυσό |
| Βάρος: | 0 γρ |
| Φινίρισμα: | Λουστρέ |
| Διαστάσεις: | Μήκος βραχιολιού: 19 cm |
| Μέταλλο: | Χρυσός Κ14 |
| Εγγύηση: | Εγγύηση από το Dimasis.gr |
| Πέτρες: | Green spinal, Μαργαριτάρι F.W BIWA BAROQUE 11.0- 13.50 mm |
| Εγγύηση Πέτρας: | Μαργαριτάρι F.W BIWA BAROQUE 11.0- 13.50 mm |


